Co odróżnia nasza firmę zajmującą się sprzątaniem i czyszczeniem wykładzin od innych podobnych firm.

Przedstawiamy listę pytań i odpowiedzi, które zapewnią Państwa, że wybór usług naszej firmy jest trafną decyzją.

Czy posiadacie odpowiednie referencje?
Nasza firma jest uważana przez wielu za jedną z najbardziej sprawdzonych firm zajmujących się doprowadzaniem do idealnej czystości pomieszczeń użytkowych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze . Nasze referencje są dostępne na życzenie.

Jakiego rodzaju doświadczenie posiada wasza firma?
Nasze wieloletnie doświadczenie wyniesione z prowadzenia pralni dało nam podstawę do rozszerzenia oferty na usługi sprzątające i czyszczenia wykładzin. Wiele trudnych i niezwykłych sytuacji, które musieliśmy rozwiązać tylko wzmocniło naszą wiarę w swoich pracowników. Motto naszej firmy to „mocniejsi niż brud”.

Czy posiadacie pożądane kwalifikacje do prowadzenia waszej działalności?
Niestety większość firm w naszej branży nie jest zainteresowana podnoszeniem swoich kwalifikacji i samodzielnym dokształcaniu się. My regularnie uczestniczymy w szkoleniach, konwencjach, czytamy czasopisma i książki branżowe. Zapraszamy gości i sami wyjeżdżamy oglądając inne firmy wykorzystując ich dobre rozwiązania w naszej firmie. Jesteśmy na bieżąco z najnowszą technologią i staramy się wdrażać wszelkiego typu nowinki technologiczne. Wszystko po to żeby zadowolić klienta.

Jaką technologię używacie?
Większość firm w naszej branży używa przestarzałych urządzeń i środków chemicznych, które nie działają właściwie. W naszej firmie możesz być pewien, że używamy nowoczesnego sprzętu. Urządzenia, na których pracujemy są jednymi z najbardziej zaawansowanymi systemami dostępnymi dzisiaj.

Czy używacie wysokiej jakości produktów?
Wykonując nasze usługi stosujemy tylko wysokiej jakości preparaty chemiczne. Nie proponujemy produktów dyskontowych, które mogą negatywnie wpłynąć na usługę, którą wykonujemy. Możesz być pewien że nasze produkty są skuteczne, wydajne i bezpieczne dla konsumentów i środowiska.

Czy udzielacie rabatów i czy można negocjować ceny?
Nigdy nie kieruj się ceną za usługi przy wyborze firmy z naszej branży. Pranie, czyszczenie dywanów i wykładzin nie jest takie tanie jak mogłoby się wydawać. Niektóre firmy próbują się reklamować niskimi cenami za swoje usługi chcąc w ten sposób pozyskać klienta. Co powinno wzbudzić Państwa podejrzenie, że na pewnym etapie usługa nie jest wykonana profesjonalnie lub użyto tanich preparatów czyszczących. Nasza firma kontroluje każdy etap usługi wykonując go na najwyższym poziomie. Zlecając nam wykonanie usługi otrzymujesz gwarancję, że wykonamy ją za pierwszym razem z doskonałym efektem końcowym.

Zakres usług, które wykonujemy jest bardzo szeroki.
Naszą wiodącą działalnością jest prowadzenie pralni wykonującej usługi dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.
Oferujemy kompleksowe usługi dostosowane indywidualnie do potrzeb docelowego klienta. Obecnie poszerzamy zakres naszej działalności wprowadzając usługi, które bezpośrednio łączą się z głównym profilem naszej firmy są to usługi sprzątające. Zajmujemy się doprowadzaniem do idealnej czystości pomieszczenia prywatne, gabinety lekarskie, pensjonaty.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na długotrwałych i owocnych relacjach z klientem. Przygotowując ofertę na sprzątanie powierzchni biurowych i hotelów bierzemy pod uwagę optymalny zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Ponadto przed rozpoczęciem współpracy dla każdego obiektu dobierane są środki chemiczne, które będą najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla czyszczonych powierzchni.
Stosujemy wyłącznie w pełni ekologiczne środki, które posiadają atesty Państwowego zakładu Higieny i całkowicie ulegają biodegradacji.
Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak :
TASKI,HENKEL, WETROK, VOIGT, ECOLAB

Do naszej pracy wykorzystujemy produkty najlepszych producentów w branży
Electrolux, Santoemmo, Karcher, D'Hooge, Lavamat